Orta Segment Araçlarımız

C4
Citroen Nemo
Fabia
Ford Focus 2014 Sedan Wallpaper 3
Ford Fiesta 2013
Elentra
Ierik

Üst Segment Araçlarımız

111111111
11
All New Skoda Superb 2016 1
Ierik

KAMPANYALARIMIZ

MARAŞ EBRAR RENT A CAR OLARAK MÜŞTERİLERİMİZE ÇEŞİTLİ KAMPANYALARLA DESTEK OLUYORUZ...

Havaalanı  ve Otogara Aracınızı Getirip Sizden Geri Alıyoruz

Kahramanmaraş'ın öncü oto kiralama ve rent a car hizmeti veren firması olan Ebrar Rent A Car artık havaalanı ve otogarda da sizlere hizmet veriyor.

Özellikle K.Maraş dışından gelen müşterilerimiz ister havaalanına ister otogara istediğiniz saatte aracınızı size getiriyor ve işiniz bittiğinde sizden geri alıyoruz.

 

Filo Kiralama İle Hem İşleriniz Yürüsün  Hem de Karlı Çıkın

EBRAR RENT A CAR olarak filo kiralayan ister kamu ister özel kurum ve kuruluşların geniş araç seçeneklerini sizlere en uygun fiyata sunuyoruz. Araçlarımızda rent a car kaskosu olup kullanım rahatlığını sizlere sunuyoruz.

Ayrıca istenildiği durumlarda araçlara navigasyon, ek şoför gibi hizmetleri de sizlere sunuyoruz.

   
   

 

Hakkımızda

MARAŞ EBRAR RENT A CAR markasının gücü ve sağlam finansal yapısıyla, Kahramanmaraş  geneline yaygın, hızlı, güvenilir hizmetler sunan MARAŞ EBRAR RENT A CAR , kiralama süresince değişmeyen yüksek hizmet kalitesiyle, koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

 Araç markalarınca belirlenmiş bakım ve onarım standartlarını eksiksiz uygulayan MARAŞ EBRAR RENT A CAR bakım ve onarım hizmetinin alınacağı servis noktasına kadar her detayı önceden planlamış, koşulsuz ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet sağlayıcıdır.